Szkolny turniej piłki siatkowej

W środę 16.11.2016 roku w  hali widowiskowo-sportowej w Nowem odbył się szkolny turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych. Warunkiem przystąpienia do gry było stworzenie drużyn złożonych z trójki dziewcząt i trójki chłopców. W turnieju udział wzięło 5 drużyn z klas: I, II, III Technikum, II Liceum Ogólnokształcącego i I c Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym” do dwóch setów wygranych. Zawodom towarzyszyła sportowa atmosfera, zaangażowanie oraz cierpliwość i wytrwałość, gdyż turniej zakończył się blisko godziny 19-tej. Miejsca na podium zajęły klasy technikum. Zwycięstwo w turnieju odnotowała klasa I, drugie miejsce wywalczyła klasa II, a na trzeciej pozycji znalazła się klasa III. Miejsce czwarte zdobyła klasa II LO, natomiast drużyna I c zajęła piątą lokatę. Organizator zawodów pan Tomasz Puchowski serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju za poświęcony czas i wspaniałą zabawę oraz  gratuluje zwycięzcom, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content