Szlachetna paczka

W tym roku przygotowujemy paczkę wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 2 w Nowem. Pomagamy Panu Romanowi, który na co dzień zmaga się z problemami zdrowotnymi. Na skutek wypadku ma uszkodzony układ nerwowy. To wydarzenie wpłynęło zarówno na jego życie osobiste, jak i zawodowe. Choroba uniemożliwia mu podjęcie zatrudnienia i aktualnie pan Roman utrzymuje się z niewielkiej renty chorobowej. Jego pasją jest ogrodnictwo.

Do przygotowania paczki potrzebne są:

  • ŻYWNOŚĆ: konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa i owoce w puszkach, dżem, olej, cukier, makaron, mąka, kasza, ryż, kawa, herbata
  • WYPOSAŻENIE MIESZKANIA: kuchenka elektryczna, koc, ręczniki
  • ŚRODKI CZYSTOŚCI: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, mydło, szczoteczka i pasta do zębów, szampon

 

Artykuły spożywcze i chemiczne można przynosić do szkoły przy ul. Myśliwskiej i pozostawić w sekretariacie lub w wyznaczonym miejscu na korytarzu. Za zebrane pieniądze zakupimy potrzebne wyposażenie mieszkania.

Akcja trwa do 10 grudnia. Szkoła otwarta jest codziennie do godziny 17.00.

Liczymy na Waszą pomoc. Razem zmieniajmy świat na lepsze!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content