Sztuka Wyboru na Camerimage 2017

16 listopada przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w Gali Finałowej Konkursu Sztuka Wyboru. Uroczystość była zorganizowana w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2017 w Bydgoszczy. Film przygotowany przez naszych uczniów nie zdobył uznania Jury. Wszystkich zachwyciła natomiast wystawa nowoczesnego sprzętu operatorskiego, byliśmy pod wrażeniem postępu technologicznego w tej branży. Z przyjemnością każdy uczestnik zasiadł na krzesełku reżyserskim, co wróży rozwój zainteresowań w tej dziedzinie :-).
Przypominamy, że działania podejmowane w ramach kampanii społecznej Sztuka Wyboru mają charakter profilaktyczny, dlatego warto szukać i korzystać z materiałów, przygotowanych w ramach tego projektu.

Organizatorzy zapowiedzieli kolejną edycję, na którą składają się:

  • warsztaty filmowe dla trzech osób ze szkoły (aplikując trzeba wysłać film – pokazać, że  coś się robi w tej dziedzinie), 
  • opracowanie własnego scenariusza i realizacja filmu zgodnie z regulaminem organizatora,
  • udział w gali finałowej zamykającej projekt.                                                                                                                                   Kolejne wyzwania przed nami 🙂                                                                                                                                                              Danuta Czyż – doradca zawodowy                                                                                                                                                               Zdjęcia: Michał Zimny                                       https://drive.google.com/drive/folders/15OMlmH_8iGru0684ADe3WxKfrVl7IHPD?usp=sharing

ZSP Nowe © 2021
Skip to content