Targi Edukacji i Pracy

5 grudnia 2014 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem odbyły się Targi Edukacji i Pracy pod hasłem „Wiedza dążeniem do kariery”. Przedsięwzięcie adresowane było do uczniów i absolwentów szkoły. Uczestnicy targów mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych (Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Demokracji w Grudziądzu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) oraz skorzystać z usług oferowanych przez instytucje państwowe i prywatnych przedsiębiorców (Pomorska Fabryka Mebli Sp. z o.o., Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu, Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem, Agencji Pracy – Adecco Poland Sp. z o.o., Randstad Polska, Oriflame).

W ramach targów uczniowie III i IV klasy technikum uczestniczyli w warsztatach obejmujących tematykę autoprezentacji i mnemotechnik wspomagających proces nauczania.

Organizacja targów była możliwa dzięki współpracy szkolnego doradcy zawodowego Pani Izabeli Glazy z pośrednikiem pracy Panią Anną Suberlak.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content