Warsztaty filmowe Sztuka Wyboru

W dniach 14 – 17.06.2018 roku uczniowie: Paulina Buchaj, Natalia Bojanowska i Natan Dobrzeniewski pod opieką pani Danuty Czyż uczestniczyli w warsztatach filmowych Sztuka Wyboru. Organizatorami przedsięwzięcia były: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Fundacja Tumult z Torunia oraz Urząd Marszałkowski. Uczestnicy poszerzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia scenariusza, zadań operatorskich i montażowych, rysowania fabuły filmu (story border). Dużą atrakcją było spotkanie z aktorem – Januszem Chabiorem. Ostatnie dwa dni to praca grupowa nad filmem, zadaniem było nakręcenie 3 minutowej etiudy przy wsparciu profesjonalistów z branży filmowej. 

Z warsztatów wróciliśmy z zadaniem domowym, które polega na przygotowaniu filmu na konkurs w ramach projektu profilaktycznego Sztuka Wyboru.

Film nakręcony w czasie warsztatów przy współudziale naszych uczniów https://www.youtube.com/watch?v=qMNPInG-y3A&feature=share

Prace z minionych edycji można oglądać na https://www.youtube.com/user/sztukawyboru 


ZSP Nowe © 2021
Skip to content