Warsztaty z Akademią POLOMARKETU

2 października 2017 r. pan Jarosław Bień, koordynator d/s szkoleń i rozwoju firmy POLOMARKET, prowadził w naszej szkole warsztaty dla uczniów klasy III a LO i IV b Technikum. Tematyka dotyczyła współpracy w zróżnicowanej grupie oraz komunikacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy. Prowadzący zwrócił także uwagę na umiejętność planowania, zarządzania czasem oraz swoją karierą. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w proponowanych ćwiczeniach, dzięki czemu lepiej zrozumieli kontekst wiedzy, którą zaproszony gość starał się w interesującej formie przekazać.

Dziękujemy serdecznie panu Jarosławowi Bieniowi za poprowadzenie zajęć oraz pani Annie Suberlak z Punktu Pośrednictwa Pracy w Nowem za zainicjowanie spotkania.

Danuta Czyż – szkolny doradca zawodowy

Zdjęcia pani Anna Suberlak


ZSP Nowe © 2021
Skip to content