WAŻNA INFORMACJA – PRAWO JAZDY KAT. B

Zgodnie z harmonogramem zajęcia przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy kat. B realizowane w ramach projektu „Dobre kształcenie – lepszy start zawodowy IV” rozpoczynają się dla grupy I – 8 marca 2014, natomiast dla grupy II  –  22 marca 2014.

Badania lekarskie (bezpłatne) dla wszystkich uczestników odbędą się 24 lutego 2014 r. o godzinie 15.00 w sali nr 15. Jeśli ktoś nosi okulary bądź źle widzi w dal musi mieć ze sobą aktualne zaświadczenie od okulisty, aby przedstawić je doktorowi (w przeciwnym razie nie otrzyma zaświadczenia). Każdy uczestnik z zaświadczeniem lekarskim, zdjęciem i dowodem osobistym (osoby niepełnoletnie z podpisanym oświadczeniem rodzica) musi udać się do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w celu uzyskania PKK (Profilu Kandydata na Kierowcę). Wystawienie dokumentu jest darmowe i wystawiane jest „od ręki”. Wszystkie PKK należy przynieść do sekretariatu szkoły do skserowania najpóźniej do 5 marca 2014.

UWAGA: Oryginał zaświadczenie PKK potrzebny będzie podczas umawiania się w WORD na egzamin państwowy.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content