Wiosenny konkurs muzyczny

24 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny i Dnia Wagarowicza Samorząd Uczniowski zorganizował Wiosenny konkurs muzyczny

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia własnej wiedzy o muzyce oraz ukazania swych zdolności i talentów muzycznych. Nie zabrakło więc karaoke – solo lub w duecie,  pytań z dziedziny muzyki, konkurencji „Jaka to melodia?” czy klasowego śpiewu wybranej przez uczniów piosenki. Występy poszczególnych klas oceniało jury w składzie: prof. Joanna Adwent, prof. Małgorzata Olszewska-Krupicz oraz ksiądz Krzysztof Piątek. Trzeba przyznać, że wszystkie klasy świetnie się bawiły i doskonale przygotowały się do rywalizacji.

I miejsce, nagrodę niespodziankę i tytuł Najbardziej rozśpiewanej klasy w szkole zdobyła jednak klasa II technikum wraz z wychowawcą – prof. Joanną Chmielecką. Pozostali uczestnicy natomiast otrzymali pamiątkowe dyplomy i oczywiście … gromkie brawa!!!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content