Witamy w nowym roku szkolnym

1 września odbył się uroczysty apel inauguracyjny roku szkolnego 2016/2017. Samorząd Uczniowski serdecznie przywitał całą społeczność szkolną, szczególnie jednak uczniów trzech pierwszych klas: Ic Zasadniczej Szkoły Zawodowej z wychowawcą panem Arturem Byczyńskim, Id Zasadniczej Szkoły Zawodowej z wychowawcą panią Magdaleną Kaczmarek i I Technikum logistyczno/informatycznego z wychowawcą panią Jagodą Klein. Pani Dyrektor Eleonora Lewandowska przedstawiła najważniejsze aspekty funkcjonowania szkoły a także grono pedagogiczne. Zgodnie z tradycją szkoły uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Nowy rok szkolny dla wszystkich oznacza zawsze nowe wyzwania. Samorząd Uczniowski życzy  nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom owocnej pracy, wytrwałości i zadowolenia.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content