Wizyta w przedsiębiorstwie handlowym

leroy

27 maja odbyła się wycieczka do Leroy Merlin w Bydgoszczy. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie Technikum w zawodzie technik handlowiec i logistyk i ZSZ w zawodzie sprzedawca.

W trakcie wizyty uczniowie odbyli rozmowy z pracownikami hipermarketu budowlanego. Kierownik ds. zasobów ludzkich (przestarzale kadrowa) przedstawiła historię firmy, jej misję, organizację i zasady rekrutacji nowych pracowników. Pani dekorator (inaczej merchandiser) omówiła sposoby ustalania cen i narzędzia promocji towarów, a kierownik działu handlowego – reklamacje i usługi posprzedażowe w LR.

Kolejnym punktem programu było zapoznanie się z ofertą handlową placówki – 13 działów handlowych, rozplanowaniem sali sprzedażowej i zaplecza, w szczególności magazynu.

Wizyta została zorganizowana w ramach projektu pn.: „Dobre kształcenie – lepszy start zawodowy V”.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content