Wręczenie świadectw ukończenia szkoły

„Do zobaczenia w dorosłym życiu

na innej drodze, na innym szlaku.

Z bagażem wspomnień na dnie, w ukryciu

wśród masy pytań w pełnym plecaku.

Przyszłość – jak wielki znak zapytania

pełna rozterek i niepokoju.

Bez odpowiedzi na takie pytania

w codziennej pracy, w chwilach spokoju.

Stoimy w progu tej naszej drogi

tacy malutcy, tacy nieśmiali.

Z cichą nadzieją, by los nie był srogi,

byśmy do celu dotarli cali.

Otwarci, prawi, pełni miłości,

idźmy odważnie przez nasze życie,

by w końcu drogi bez wątpliwości,

w lustro popatrzeć na swe odbicie.”

6  maja absolwenci klasy IVb odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Obecna sytuacja epidemiczna nie pozwoliła na zorganizowanie gali w pięknej oprawie i z udziałem społeczności szkoły. Z zachowaniem procedur bezpieczeństwa dyrektor szkoły pani Eleonora Lewandowska z wychowawcą panią Joanną Adwent wręczyły świadectwa a także wyróżniły w imieniu starosty Powiatu Świeckiego pani Barbary  Studzińskiej najlepszych absolwentów roku szkolnego 2020/2021:  Łukasza Gorczyńskiego, Annę Kazubowską i Martę Szulc. Najlepsi uczniowie otrzymali listy pochwalne i listy gratulacyjne dla rodziców a szczególnie zasłużeni w działalności na rzecz szkoły nagrody książkowe.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content