WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO – KRÓTKA LEKCJA DEMOKRACJI

26 stycznia odbyły się uzupełniające wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Przeprowadziły je dwie komisje wyborcze. Frekwencja wyborcza wyniosła 68,56% (spośród 194 uprawnionych w głosowaniu wzięło udział 133 osób). Całość koordynowały opiekunki samorządu uczniowskiego, panie Małgorzata Olszewska- Krupicz i Małgorzata Rycka.
Młodzież zadecydowała, że do grona przedstawicieli klas dołączy 6 uczniów z klas pierwszych, którzy w głosowaniu równym, tajnym i powszechnym uzyskają największą liczbę głosów.
Witamy w gronie przedstawicieli klas: Kamilę Felczykowską (kl. I c ZSZ), Wiktorię Kekenmajster (kl. I Tl), Nicol Langowską (kl. I Tl), Oliwię Maciejko (kl. II Tl), Patryka Smarż (kl. I d ZSZ) i Darię Tkaczyk (kl. I c ZSZ).
Członkowie Szkolnych Komisji Wyborczych: Roksana Bujak , Żaneta Engler, Maciej Gackowski, Paweł Gapiński, Magdalena Kuziemska, Remigiusz Leppek.
Samorząd Uczniowski


ZSP Nowe © 2021
Skip to content