Wycieczka na targi PGA

W niedzielę 8 października nasi uczniowie wzięli udział w wycieczce do Poznania, której celem był udział w targach Poznań Game Arena. Są to największe w Polsce i naszej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, organizowane zarówno dla specjalistów z branży jak i indywidualnych zwiedzających. PGA mają już ponad 10-letnią historię. Na targach 30 osobowa grupa naszych uczniów miała okazję zapoznać się z nowoczesnym sprzętem komputerowym, urządzeniami peryferyjnymi, sprzętem elektronicznym i najnowocześniejszymi technologiami, jak np. virtual reality czy druk 3D. Uczniowie z dużym zainteresowaniem zwiedzali stanowiska największych na świecie firm z branży IT, aby zwiedzić je wszystkie trzeba było przejść łącznie około 10 kilometrów. Opiekę nad uczniami sprawowali: pani Dyrektor Eleonora Lewandowska, pani Jagoda Klein i pan Michał Tuszyński.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content