Wyjazd integracyjny klas I d i I c Zasadniczej Szkoły Zawodowej

16 września uczniowie klas I d i I c Zasadniczej Szkoły Zawodowej wybrali się na wycieczkę integracyjną do Grudziądza pod opieką swych wychowawców (pani Magdaleny Kaczmarek oraz pana Artura Byczyńskiego). Pierwszym przystankiem  było kino Helios i pokaz filmu pt. „Nerve”. Był to film akcji produkcji USA ukazujący oparte na faktach wydarzenia związane z konsekwencjami wynikającymi z utraty kontroli nad swoimi decyzjami i reakcjami w wyniku gry komputerowej.

Po pełnym wrażeń seansie grupa udała się do hotelu RAD, gdzie wszyscy mieli okazję razem pograć w kręgle, a tym samym spędzić czas aktywnie i z uśmiechem na ustach. Wspólny wyjazd dał uczniom możliwość nie tylko wzajemnego poznania się, lecz również kontaktu z kulturą, czynnego wypoczynku oraz przyjaznej sportowej rywalizacji.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content