Wyjazd integracyjny klas pierwszych

1 października uczniowie klas I Technikum oraz I c Zasadniczej Szkoły Zawodowej wybrali się na wycieczkę integracyjną do Grudziądza pod opieką swych wychowawców (pani Joanny Chmieleckiej i pana Piotra Lewandowskiego) oraz pani Katarzyny Lorkowskiej. Pierwszym punktem wyjazdu był pobyt w kinie i pokaz filmu pt. „Karbala”. Był to film polskiej produkcji ukazujący dramatyczne, oparte na faktach wydarzenia w irackim mieście Karbala zaatakowanym przez Al-Kaidę i sadrystów. Polscy żołnierze podczas pełnienia  misji wojskowej w Iraku odpierają  kolejne ataki. Po pełnym wrażeń seansie grupa udała się do hotelu RAD, gdzie wszyscy mieli okazję razem pograć w kręgle, a tym samym spędzić czas aktywnie i z uśmiechem na ustach. Wspólny wyjazd dał uczniom możliwość nie tylko wzajemnego poznania się, lecz również kontaktu z kulturą, czynnego wypoczynku oraz przyjaznej sportowej rywalizacji.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content