Z wizytą w przedszkolu

1 czerwca 2017 roku odwiedziliśmy zaprzyjaźnione grupy przedszkolaków z Nowego: Smerfy i Gumisie na zorganizowanym przez panie: Marylę Wendowską i Jolantę Binerowską Dniu Matki i Dniu Dziecka. Dziewczęta z klasy II technikum: Sandra Płoszaj, Oliwia Maciejko, Weronika Ignaczyńska wraz z panią Małgorzatą Olszewską-Krupicz pomagały w opiece nad dziećmi oraz wykonywały pamiątkowe zdjęcia.

Impreza odbyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym Huzar. Atrakcji było wiele… Nie zabrakło więc słodkiego poczęstunku, pieczenia kiełbasek przy ognisku, szaleństwa na placu zabaw, przejażdżki bryczką czy jazdy na konikach. Dziewczęta w nagrodę za pomoc również miały okazję spróbować swych sił w jeździectwie.

Dziękujemy paniom za współpracę, a dzieciom za wspólną, pełną emocji zabawę.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content