Za trud, za serce, za uśmiech… dziękujemy

W czwartek 13 października klasa II a Liceum Ogólnokształcącego, pod kierunkiem pani Ewy Fankidejskiej przygotowała apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości uczniowie wyrazili wdzięczność „za trud, za serce, za uśmiech …” wszystkim pedagogom oraz pracownikom administracji i obsługi. Dobromir i Jakub wcielając się w role prezenterów telewizyjnych, z delikatnym przymrużeniem oka zaprezentowali nauczycieli i pracowników szkoły. Żeńskie głosy Laury, Oliwii i Sylwii uświetniły uroczystość, znanymi polskimi przebojami w nowej odsłonie.

Pani Dyrektor Eleonora Lewandowska wyróżniła nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2015/2016 w sposób szczególny realizowali swoje obowiązki. Nagrody Dyrektora otrzymali:  pani Joanna Adwent, pani Anna Barańska, pani Wioletta Kuziemkowska, pan Ryszard Borkowski, pan Tomasz Puchowski. Nagrodę Starosty Świeckiego otrzymała pani Anna Dowhań. Podziękowania do wszystkich pracowników oświaty skierowała także Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Małgorzata Wołoszyn.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content