Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca uroczystą akademią zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.  Podczas apelu przygotowanego przez Samorząd Uczniowski podsumowaliśmy wydarzenia ostatnich dziesięciu miesięcy. Pani Dyrektor Eleonora Lewandowska i wychowawcy klas wręczyli nagrody i  listy pochwalne uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Rodzice uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Jak zwykle nie zabrakło odznaczeń za sukcesy sportowe a także udział w konkursach i działalność na rzecz szkoły. Wszystkim nagrodzonym  raz jeszcze bardzo gratulujemy!

Tego dnia pożegnaliśmy także absolwentów klas III c i III d. Życzymy im udanego startu w dorosłe życie a wszystkim innym fantastycznych i bezpiecznych wakacji.

https://drive.google.com/drive/folders/16ibTV3xttScg-hE09VwkgKUKqi7iXxkE?fbclid=IwAR2jk04KaDnbt1Lo9h0HLtmpaYfffzTRCrtRHaJlnbsmguNwSlyhCNvH5nA


ZSP Nowe © 2021
Skip to content