Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego miała szczególny charakter. Gościliśmy Starostę Powiatu Świeckiego – panią Marzenę Kempińską, Burmistrza Nowego – pana Czesława Wolińskiego, rodziców oraz absolwentów klasy III c, którzy tego dnia otrzymali świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Za osiągnięcie najwyższych wyników w nauce wyróżniony został Sebastian Górski. Z pozostałych klas najwyższe lokaty uzyskali:

Liceum Ogólnokształcące: Marta Rogowska

Zasadnicza Szkoła Zawodowa: Monika Hajduk

Technikum: Damian Jankowski.

Gratulacje należą się natomiast wszystkim, którzy poprzez własny wysiłek zmagali się dzień po dniu ze szkolnymi obowiązkami. Przed nami wakacje. Niech będą dla wszystkich czasem bezpiecznego wypoczynku, fajnej, mądrej aktywności, która pozwoli we wrześniu z zapałem przystąpić do dalszej nauki.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content