Zapraszamy do udziału w MŁODZIEŻOWYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH!

W poniedziałek 19 października 2015 w naszej szkole odbędą się młodzieżowe wybory parlamentarne. Powołano dwie  Komisje Wyborcze: dla uczniów liceum w budynku przy ul. Nowej oraz dla uczniów technikum i ZSZ w budynku przy ul. Myśliwskiej. Lokale wyborcze (sala nr 18 w LO i sala nr 5 w ZSP) będą czynne w godzinach 8.30-14.30.

W skład Szkolnej Komisji Wyborczej nr 1 (dla liceum) wchodzą:

Przewodnicząca: Klaudia Kamińska

Członkowie: Tomasz Semrau, Agata Paskudzka, Agata Ponczek, Wiktoria Garbuska, Magdalena Kuziemska, Roksana Bujak, Paweł Gapiński, Wojciech Wilgorski, Sylwia Gracek, Klaudia Komorowska, Agata Karwasz, Olga Krysiak, Ewelina Balewska

W skład Szkolnej Komisji Wyborczej nr 2 (dla technikum i ZSZ) wchodzą:

Przewodnicząca: Monika Kaleciak

Członkowie: Katarzyna Dymna, Katarzyna Wolińska, Dominika Dama, Kacper Szmit, Karol Zamłyński, Patryk Siemiona, Wiktoria Loryńska, Radosław Dawicki, Paulina Jakubiak, Sandra Wasielewska, Sandra Płoszaj, Wiktoria Szewczuk, Dawid Paluchowski

Koordynatorem projektu w szkole jest pani Małgorzata Rycka.

Zachęcamy do udziału w wyborach!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content