Zostań bohaterem! Zostań Świętym Mikołajem!

szlachetna_paczka

Nasza szkoła organizuje świąteczną pomoc dla wybranej rodziny w ramach akcji „Szlachetna paczka”. Zbieramy pieniądze i rzeczy materialne, a wśród nich najważniejsze to:

  • proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów,emulsja do kąpieli Oilatum baby, balsamy, płyn do higieny intymnej lactacyd, wkładki higieniczne
  • kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszka
  • mikser
  • spodnie 128
  • bluzki 134
  • kurtka dziecięca 140
  • kurtka damska rozmiar S
  • kozaki, półbuty rozmiar 37
  • plecak, przybory do pisania, kredki

Pamiętaj!

Rzeczy, które podarujesz rodzinie powinny być dla niej prezentem. Nie muszą być one nowe, a jeśli są używane – niech będą zadbane. Paczka przygotowywana jest z myślą o drugim człowieku – jest jak prezent. Przygotuj paczkę tak, by podniosła poczucie własnej wartości u obdarowanych przez Ciebie osób.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content