ZRRP – uczestnictwo w spotkaniu z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Grudziądzu

30 września 2021 roku Kadeci ZRRP realizujący program zajęć pozalekcyjnych „PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE” w Zespole Szkół w Nowem, mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniu z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Grudziądzu. Kapitan Łukasz Kopka, pełniący obowiązki Szefa Wydziału Rekrutacji w Grudziądzkiej WKU zapoznał uczniów z możliwościami rozwoju kariery zawodowej i edukacyjnej w Wojsku Polskim. Uczniowie otrzymali wiele materiałów informacyjnych oraz ogrom wiedzy na temat rekrutacji. Serdeczne podziękowania dla Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Grudziądzu oraz kpt. Łukasza Kopki za poświęcony czas, materiały informacyjne oraz rzeczowo przeprowadzoną prelekcję.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content